Od Sukcesji do Skutecznego Marketingu

Mieliśmy przyjemność organizować wraz ze społem EPRO Panią Agnieszką Sepetowską, Sympozjum biznesowe “Od Sukcesji do Skutecznego Marketingu”, które odbyło się w dniach 16 czerwca 2023 roku. Jaki cel nam przyświecał? Po co robić tego typu spotkania? Odpowiedź jest prosta! Ostatnie dwa 2 lata były dla wielu przedsiębiorców bardzo trudne, zmiany jakie zaszły zarówno w branży reklamowej czy marketingowej zmieniły się znacząco. Wirtualny świat, możliwości promowania swojego biznesu ONLINE stało się dla wielu osób jedyną metodą pozyskania klientów i utrzymania swoich biznesów. Dalej idąc tym tokiem, mamy świadomość jak ważna jest edukacja naszysz klientów z zakresu możliwości jakie stwarza im cyfrowy świat i nowoczesne narzędzia marketingowe.

Rozwijając Nasze
Umiejętności

Podczas prelekcji, które poprowadziła Marta Suszyńska, właścicielka firmy PIXEO, zostały poruszone kwestie takie jak nowoczesne narzędzia marketingowe, budowanie wizerunku firmy i PR, czy też wskazanie nowych możliwości rozwoju chociażby za pomocą kanałów Social Mediów. Dzięki przygotowanej prezentacji, uczestnicy spotkania mogli nie tylko wysłuchać obecnie panujących trendów w świecie marketingu ale również zobrazować możliwości na przykładach innych firm. 

Etyka w Biznesie i Analiza Konkurencji

Zrozumienie strategii konkurencyjnych może pomóc w identyfikowaniu unikalnych rozwiązań i nisz rynkowych, co stanowi klucz do osiągnięcia sukcesu w dzisiejszym środowisku biznesowym. Wiele firm zarówno tych, które zdecydowanie ma już ugruntowaną pozycję na rynku , ale również startUpy, czyli firmy dopiero rozpoczynające swoją działalność na rynku. 

inspiracja i Rozwój

Udział w tym sympozjum był dla nas wyjątkową przyjemnością. Organizując to wydarzenie, poznaliśmy wielu ciekawych ludzi, którzy podzielili się swoimi spostrzeżeniami i perspektywami. Dzielenie się doświadczeniami oraz wymiana pomysłów stanowiły nieocenione źródło inspiracji i rozwoju zarówno dla naszej firmy, jak i dla nas jako ekspertów w dziedzinie reklamy i marketingu.

Wartość naszej obecności na tym wydarzeniu przekroczyła nasze oczekiwania. To nie tylko była okazja do rozwijania naszych umiejętności, ale także zdobycia nowych perspektyw w dziedzinie handlu. Jesteśmy przekonani, że zdobyte na sympozjum doświadczenia posłużą nam do osiągnięcia jeszcze większego sukcesu w przyszłości. Zdecydowanie to nie ostatnia edycja tego spotkania. Mamy nadzieję, że w przyszłości uda nam się stworzyć cykliczne spotkania dla przedsiębiorców, które zwiększą świadomość, możliwości rozwoju firm, a także pozwolą na nawiązanie wiele cennych kontaktów i będą bazą dla network marketingu na rynku lokalnym.