Poznaj Pixeo - Agencję Reklamy
i Marketingu

PIXEO reklama
i marketing?

PIXEO to agencja zajmująca się reklamą i marketingiem, czyli specjalizujemy się w dziedzinach, które mają wpłynąć na wyniki Twojej sprzedaży oraz na znajomość Twojej marki.

Nasze strategie w zyskiwaniu obecności na rynku polegają na szeregu działań, takich jak budowanie świadomości Twojej marki, wzmacnianie Twojego wizerunku, marketing online, promowanie towaru i pomiar skuteczności tych i wszystkich innych zastosowań.

E-marketing
i social media

Twoja obecność w sieci w dzisiejszym świecie to podstawa do budowania relacji z Twoimi klientami. Zdajemy sobie sprawę, że aby rosnąć w sieci, potrzeba czasu, wiedzy i doświadczenia. Wiemy, że przedsiębiorcy wolą zająć się najpierw swoim biznesem i jakością jego prowadzenia. To zupełnie normalne. Do współpracy pojawiamy się my, Twój zewnętrzny dział marketingowy. Dzięki doświadczeniu, które nabyliśmy przez lata analizy mediów społecznościowych i internetu, pomożemy Ci w interaktywny sposób znaleźć się na szczycie list wyszukiwarek, a opinia o Twojej działalności osiągnie wzrost, razem z Twoim zadowoleniem.

Współpraca

Zależy nam, by móc cieszyć się razem z przedsiębiorstwem, z którym pracujemy. Firma Pixeo to nie kolejna agencja marketingowa czy reklamowa, których znasz wiele. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jubileusz, event lub impreza firmowa? Zorganizujemy to dla Ciebie. Chcemy się stać częścią twojej firmy i brać w niej czynny udział. Prace, które nam powierzasz, są dla nas priorytetem. Kompleksowa obsługa to nasza wizytówka.

To, co o nas myślisz, ma istotny wpływ na jakość wykonywanych prac. Szanujemy Twoje zdanie. Dzięki elastyczności jesteśmy w stanie błyskawicznie reagować. Z dnia na dzień stajemy się lepsi i bogatsi o nowe doświadczenia razem z Tobą, co przynosi korzyści nie tylko nam, ale również i Tobie.

Marta Suszyńska Pixeo Reklama i Marketing

Marta suszyńska

Marta Suszyńska, założycielka Pixeo Reklama i Marketing, to twórczyni i liderka, która wykreowała firmę od zera. Jej talent, oparty na długoletnim doświadczeniu w sprzedaży, marketingu i reklamie, uzupełnia wyjątkowy zmysł estetyczny i graficzny. Perfekcyjnie zarządza zespołem, tworząc atmosferę sprzyjającą dynamicznemu rozwojowi. Jej innowacyjne podejście, dedykacja do indywidualnych potrzeb klientów oraz troska o dobro innych sprawiają, że Pixeo to nie tylko firma, ale także wspólnota sukcesu.

Iwona Gorzka
Iwona Gorzka
2023-10-30
Polecam ! Szybka realizacja i dobry kontakt z obsługa :)
Szymon Jankowski
Szymon Jankowski
2023-10-29
Miałem okazję współpracować z Martą, dała się poznać jako sympatyczna osoba, która potrafi w pełni zrozumieć potrzeby swoich klientów i zaproponować rozwiązania dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Jej wiedza i doświadczenie w dziedzinie marketingu są nieocenione, co pozwala jej na skuteczne prowadzenie kampanii reklamowych ✅ Podczas naszej współpracy, Marta zawsze była bardzo zaangażowana w projekty i stale utrzymywała kontakt ze mną, informując mnie o postępach prac i nowych pomysłach wpływających na rozwój przedsięwzięcia. Jej podejście do klienta jest bardzo profesjonalne, a jednocześnie przyjazne i pełne empatii 😊 Jestem bardzo zadowolony z efektów współpracy i z pełnym przekonaniem polecam jej usługi każdemu, kto szuka skutecznego i profesjonalnego podejścia do marketingu dla swojego biznesu 💻
Dorota Rzeminska
Dorota Rzeminska
2023-10-19
Mega profesjonalne podejście do klienta :) polecam z całego serca
Katarzyna Ryczkowska
Katarzyna Ryczkowska
2023-10-19
Niesamowity zespół ludzi z charyzmą. Pani Marta-kobieta petarda! Profesjonalizm połączony z indywidualnym podejściem do klienta. Serdecznie polecam!
Rafał Paszczyński
Rafał Paszczyński
2023-08-09
Polecam
Natalia Goździewska
Natalia Goździewska
2023-06-13
Polecam z całego serducha!❤️ Szybko i sprawnie! Marta - odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu!
Agnieszka Sepetowska
Agnieszka Sepetowska
2022-12-13
Profesjonalne doradztwo oraz obsługa.Polecam👍
Sylwia Arentewicz
Sylwia Arentewicz
2022-12-13
Pełen profesjonalizm, usługi świadczone terminowo i ma wysokim poziomie 👍👍👍 polecam !!!

Wszystko zaczyna się od rozmowy, która stanowi dla nas fundament. To dzięki niej możemy dowiedzieć się, w jaki sposób możemy Ci pomóc.

Możesz nas znaleść na Facebooku, Instagramie, czy Tiktoku. Dodatkowo na stronie Kontakt znajdziesz do nas numer telefonu, maila, bądź możesz napisać od razu stamtąd korzystając z formularza.

Współpracujemy z różnorodnymi firmami, bez względu na ich doświadczenie. Gotowi jesteśmy sprostać zarówno wyzwaniom w pełni rozwiniętych projektów, jak i zbudować coś zupełnie od zera.